м. Умань

тел.: +38 (097) 010-10-90 

+38 (063) 470-77-71 

sklodzn@ukr.net

 

   

Інфо

Ласкаво просимо!

У даного каталозі, представлені зображення для художнього матування для шаф-купе, міжкімнатніх дверей, кухонних фасадів, дзеркал ТОЩО.
   Одним з найпопулярнішіх відів ОБРОБКИ скла є матування скла. Художнє матування дзеркала (скла) - це обробка абразивними матеріалом під лещата в спеціальній камері (піскоструменевій верстат). У результате матування, дзеркало (скло), - становится матів.

 

 

   Зображення для художнього матування віділене чорного кольору и может редагуватісь залежних від Розмірів та кількості фасадів для шафи-купе, кухні чи міжкімнатніх дверей. Такоже зображення может збільшуватісь чі зменшуватісь та ДЗЕРКАЛЬНИЙ відображатісь, так як зображено на схемі праворуч.
   Піскоструміневе матування дает можлівість обробляті дзеркальні поверхні як з Лицьовий боці, так и з тільної сторони (амальгам).

 

 

 

 


 

   Матоване дзеркало (скло) легко та ненав`язліво прікрашає інтер`єр, только натякає на прісутність легкого декору, а такоже Перевага являється том, что художнє матування НЕ має вираженість кольору, того Підходить під будь-яку кольоровий вибір інтер`єру кімнати.    Художнє матування дозволяє принести до інтер`єру загадку, враження чогось чарівного та багатообіцяючого в кімнаті.    Всі Готові вироби художнього матування обробляються гідрофобною рідіною, что дает змогу менше доглядаті ВИРОБИ, а такоже бронюються захисна плівкою, что Робить віріб художнього матування більш безпечнішім. * - зірочкою позначаються зображення більш складніші в обробці, переходячі ...... в іншу встановленного цінову категорію.
 

 

 

 

У каталозі представлені зменшені зображення. Оригінали фотографій у високому дозволі зберігаються на підприємстві, де проводиться друк. Большенство фотографій були куплені на провідних фотостоках, що є гарантією високої якості.

 

 

 

Вибираючи зображення за каталогом, що не можливо розглядати багато деталі оригінального зображення, наприклад: фокусування фото, текстуру, людей і т.д.

 

 

За електронним макету, як правило, можна помітити всі елементи:

 

 

 

Малюнок в каталозі

Оригінальна картинка

Збільшений фрагмент

 

 

 

ПРО КОЛЬОРОКОРЕКЦІЮ

 

 

Перш за все, слід враховувати, що монітор світиться зсередини, а в разі відбитка ми маємо справу з відбитим світлом. Через відмінності фізичних процесів формування зображення, домогтися їх однакового відображення на моніторі і плівці досить складно. Слід враховувати, що звичайне скло теж додає відтінок, причому при різному освітленні різні відтінки.

Друкований каталог виготовлений способом офсетного друку на папері, а для шаф-купе використовується широкоформатний друк на плівці. Через різницю матеріалів і способу друку один і той же колір має різний відтінок.

 

Приймання ПРОДУКЦІЇ ТА Вирішення СПОРІВ

 

Видимими дефектами вважається різні сторонні включення, бульбашки, порошинки і т.д які помітні поглядом з відстані 1м протягом 12 секунд при нормальному денному або штучному освітленні, Дефекти які виявляються лише при розгляді на просвіт, видимі при експлуатації вироби не вважаються і як шлюб не приймаються.

© sklodzn.com.ua , 2015. Все права защищены